rootcandy (6.x-1.x-dev) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Dashboard
ca: Taulell

en: Content
ca: Contingut

en: Create content
ca: Crear contingut

en: Building
ca: Construcció

en: Configuration
ca: Configuració

en: Users
ca: Usuaris

en: Reports
ca: Informes

en: Help
ca: Ajuda

en: Go Back to Homepage
ca: Torna a la pàgina inicial

en: Header
ca: Capçalera

en: Disable header
ca: Deshabilita capçalera

en: Disable dashboard
ca: Deshabilitar taulell

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Help box position
ca: Posició del quadre d'ajuda

en: Messages box position
ca: Posició del quadre de missatges

en: Disable content on a dashboard
ca: Deshabilita el contingut del taulell

en: Navigation
ca: Navegació

en: Disable icons for main navigation
ca: Deshabilita les icones per la navegació principal

en: Set icons size for main navigation
ca: Configura la mida de les icones per la navegació principal

en: Menu source by role
ca: Origen del menú per rol

en: default navigation
ca: navegació per defecte

en: @role navigation
ca: navegació per @role

en: Select what should be displayed as the navigation menu for role @role.
ca: Selecciona que s'hauria de mostrar com menú de navegació per al rol @role.

en: Custom icons
ca: Icones personalizades

en: Format: menu href|icon path (relative to drupal root) - one item per row. eg. admin/build|files/myicons/admin-build.png
ca: Format: menu href|icon path (relatiu a l'arrel de drupal) - un element per linia, per ex: admin/build|files/myicons/admin-build.png

en: Administration theme
ca: Tema d¡administració

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Dashboard Left
ca: Taulell esquerra

en: Dashboard Right
ca: Taulell dret

en: Glass (Default)
ca: Glass (Per defecte)

en: Ash
ca: Cendra

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Belgian Chocolate
ca: Chocolata Belga

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Citrus Blast
ca: Explosió Cítrica

en: Cold Day
ca: Dia Fred

en: Greenbeam
ca: FeixVerd

en: Mediterrano
ca: Mediterrani

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Nocturnal
ca: Nocturn

en: Olivia
ca: Oliva

en: Pink Plastic
ca: PlàsticRosa

en: Shiny Tomato
ca: Tomàquet Brillant

en: Teal Top
ca: Turquesa

en: RootCandy Fixed
ca: RootCandy fixe

en: Administration theme - fixed width
ca: Tema d'administració - amplada fixa
